اقتصاد دیجیتال، پایگاه خبری تحلیلی گروه رسانه اقتصادی “آگرین” است. مجموعه ای که سعی دارد بهترین تحلیل های روز اقتصاد ایران و جهان را گلچین و برای اطلاع علاقمندان منتشر نماید.

از اقتصاد سیاسی تا تحلیل فراز و فرود بازارهای مختلف و رصد گوشه گوشه اقتصاد ایران را در این پایگاه خبری تحلیلی جستجو کنید.

پایگاه خبری اقتصاد دیجیتال دارای مجوز به شماره ۸۸۵۱۳ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از سال ۹۸ آغاز بکار کرده و هم اکنون یکی از پایگاه های خبری در حوزه اقتصادی محسوب می شود.

پایگاه خبری اقتصاد دیجیتال  با استعانت از خداوند متعال به بررسی و تحلیل مسائل سیاسی، اقتصادی می پردازد و با بیانی روشن و دلایلی مستند به مخاطبین خود راه روشن را نمایان می کند.

هدف ما از راه اندازی ”پایگاه خبری اقتصاد دیجیتال ” پاسخگویی به نیاز برآورده نشده مخاطبان در جهت دسترسی به منبع مطمئن اخبار و تحلیل های لحظه به لحظه اقتصادی ایران و جهان است.

امید است با وجود این سایت و امکانات جانبی آن که به طور مستمر به مخاطبان عرضه و معرفی خواهند شد، بتوانیم سهمی در پویایی هرچه بیشتر سیستم اقتصادی در ایران داشته باشیم.

دیدگاهها و مطالب ارزشمند بسیاری از نخبگان اقتصادی برای انتشار به این مجموعه سپرده و آن را به مرجعی برای رصد و بررسی جامع اقتصاد ایران تبدیل کرده است.

مدیر مسئول: مجتبی سلگی

پشتیبانی فنی سایت: رایانه گستر آگرین

آدرس دفتر: سیدخندان ، قبل از تقاطع ابوذر روبروی برج آسمان پلاک ۱۴۲ طبقه دوم

تلفن دفتر مرکزی:۰۲۱۳۳۰۲۰۴۶۲

تلفن خارج از ساعات اداری : ۰۹۹۱۴۶۴۹۴۴۰