به گزارش پایگاه خبری اقتصاد دیجیتال، پیشکسوت پرسپولیس معتقد است این تیم برای فصل آینده به هافبک جنگنده هم نیاز دارد. رحیم یوسفی با بیان این جمله افزود: پرسپولیس همواره هافبک‌های جنگنده و دونده داشته است. زمان ما علی آقا پروین خودش یک بازیکن تکنیکی بود اما علاقه زیادی به بازیکنان جنگنده داشت. بازیکنانی که […]

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد دیجیتال،

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است این تیم برای فصل آینده به هافبک جنگنده هم نیاز دارد. رحیم یوسفی با بیان این جمله افزود: پرسپولیس همواره هافبک‌های جنگنده و دونده داشته است. زمان ما علی آقا پروین خودش یک بازیکن تکنیکی بود اما علاقه زیادی به بازیکنان جنگنده داشت. بازیکنانی که برای تیم فداکاری کنند.

وی ادامه داد: در سال‌های اخیر کمال کامیابی نیا و احمد نوراللهی تا حدودی خصوصیت جنگندگی داشتند که احمد به امارات رفت و کمال هم با بدشانسی و مصدومیت از آن آمادگی بالا دور شد. البته تمدید قرارداد میلاد سرلک اتفاق خوبی بود اما این تیم هنوز به هافبکی جنگنده در میانه میدان نیاز دارد و امیدوارم یحیی گل محمدی و دوستان این مسئله را در نظر بگیرند.

یوسفی در خصوص خداحافظی احتمالی سید جلال حسینی نیز خاطرنشان کرد: خداحافظی از فوتبال یک تصمیم شخصی است اما بهتر است یک بازیکن و ورزشکار در اوج فوتبال را کنار بگذارد. سید جلال حسینی یک بازیکن پرافتخار و ملی برای پرسپولیس و کشورمان محسوب می‌شود. خیلی به ندرت دیدم او افت کند یا ضعیف تر از انتظارات ظاهر شود و یک بازیکن حرفه ای و مدافعی سختکوش و کم اشتباه بوده است. امیدوارم در نهایت تصمیم درستی بگیرد و تحسین همه را برانگیزد.

وی با اشاره به خریدهای جدید پرسپولیس یادآور شد: شکی نیست علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، دانیال اسماعیلی فر، سروش رفیعی و … بازیکنان خوب و ملی هستند. این نفرات می‌توانند خیلی به موفقیت پرسپولیس کمک کنند و همه تیم‌ها چنین بازیکنانی را می‌خواهند. البته نباید فراموش کرد خرید چنین بازیکنانی انتظارات را هم از پرسپولیس بالا خواهند برد. الان همه از پرسپولیس قهرمانی می‌خواهند و توقع دارند با این نفرات از همان هفته اول این تیم با قدرت آغاز کند.

یوسفی بر لزوم قطع همکاری با سه بازیکن خارجی پرسپولیس تأکید کرد و گفت: من شنیدم شرزود تمیروف و منوچهر صفروف حاضر به فسخ قرارداد خود نیستند و وحدت هنانوف را یحیی گل محمدی می‌خواهد. به نظر من هر سه بازیکن برای پرسپولیس کوچک هستند و تمیروف اصلا در حد پرسپولیس نبود. مهاجمی که واقعا در بازی‌های فصل گذشته به ویژه دربی روی اعصاب همه ما راه رفت!

پیشکسوت پرسپولیس افزود: شرزود تمیروف همه توپ‌ها را در دیدار حساس با استقلال در حالی به در و دیوار زد که اگر ما می‌توانستیم آن دربی را ببریم چه بسا قهرمانی به پرسپولیس می‌رسید. اینجاست که اهمیت یک فروارد تمام کننده مشخص می‌شود و امیدوارم کاسیانوی برزیلی یا هر مهاجم جدیدی که خریداری می‌شود شباهتی به تمیروف نداشته باشد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: پرسپولیس اصلا سابقه خوبی در خرید مهاجم خارجی نداشته و در سال‌های گذشته نیز دی کارمو کفترباز و … هم خریداری شدند که هیچ کمکی به تیم نکردند. انتظار می‌رود الان که ظاهرا پول هم داریم فروارد بهتر و گلزن تری بخریم که به پرسپولیس کمک کنند نه اینکه پرسپولیس به آنها کمک کند.