به گزارش پایگاه خبری اقتصاد دیجیتال، سیدمحمد مولوی در گفتگو با خبرنگار بازار اظهار کرد: یکی از مطالبات مردم شهرهای آبادان و خرمشهر موضوع سازمان منطقه آزاد اروند است و مردم بر میزان نقش این سازمان در توسعه منطقه سئوال دارند که این موضوع نیازمند شفاف‌سازی است. وی افزود: دهم اسفندماه از طریق هیات رئیسه […]

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد دیجیتال،

سیدمحمد مولوی در گفتگو با خبرنگار بازار اظهار کرد: یکی از مطالبات مردم شهرهای آبادان و خرمشهر موضوع سازمان منطقه آزاد اروند است و مردم بر میزان نقش این سازمان در توسعه منطقه سئوال دارند که این موضوع نیازمند شفاف‌سازی است.

وی افزود: دهم اسفندماه از طریق هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکری درخصوص ضرورت انتصاب مدیران شایسته و متخصص در منطقه آزاد اروند خطاب به دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی با توجه به مطالبات مردم شهرهای آبادان و خرمشهر ارسال شد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: سازمان منطقه آزاد اروند نسبت به محرومیت زدایی، تمرکز بر جذب سرمایه، رشد و توسعه اشتغال و عمران بی تفاوت است و این بی تفاوتی بر دردها و آلام مردم محروم منطقه افزوده است.

مولوی تصریح کرد: سازمان منطقه آزاد اروند به ویژه طی یک سال اخیر به جای جذب سرمایه‌گذار و گردشگر سبب مهاجرت معکوس مردم رنج کشیده شهرهای آبادان و خرمشهر شده است.