به گزارش پایگاه خبری اقتصاد دیجیتال، به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد ، طبق داده‌های موجود نهنگ‌ها درحال حاضر تقریبا ۵۹۵ میلیون دلار توکن SHIB در اختیار داشته که ۱۴.۴۸ درصد از کل پورتفولیوی آن‌ها را تشکیل می‌دهد. داده‌های IntoTheBlock حاکی از آن است که سودآوری این میم کوین تا ۲۲ درصد افزایش داشته […]

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد دیجیتال،

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد ، طبق داده‌های موجود نهنگ‌ها درحال حاضر تقریبا ۵۹۵ میلیون دلار توکن SHIB در اختیار داشته که ۱۴.۴۸ درصد از کل پورتفولیوی آن‌ها را تشکیل می‌دهد. داده‌های IntoTheBlock حاکی از آن است که سودآوری این میم کوین تا ۲۲ درصد افزایش داشته است و تعداد دارندگان آن نیز درحال حاضر ۱,۱۸۸,۶۵۹ نفر برآورد شده که نشان‌دهنده‌ی رشد مطلوب این دارایی در ماه فعلی (ژوئن) است.
بلاک‌چین بومی شیبا اینو که Shibarium Private Alpha نام دارد و در مراحل آزمایشی به سر می‌برد طی هفته‌های اخیر عملکرد بسیار مطلوبی داشته و انتظار می‌رود به زودی به طور آزمایشی در دسترسی عموم قرار گیرد. علاوه‌بر این، کیف‌پول بومی این شبکه نیز قابلیت تسهیل تراکنش‌های دوطرفه را بین شبکه‌های لایه-۱ و لایه-۲ فراهم ساخته، از استیکینگ پشتیبانی کرده و در آینده نیز از ویژگی Shibaswap برخوردار خواهد شد.

عرضه‌ی این بلاک‌چین که تعامل یکپارچه و کاملی را برای تمام کاربران شبکه فراهم خواهد کرد و اعتبارسنجی تراکنش‌ها را نیز ممکن می‌سازد برای سه ماهه‌ی سوم سال جاری برنامه‌ریزی شده است.

جامعه‌ی کاربری شیبا اینو با ایجاد اکانت توئیتری ShibaInuart پیش‌بینی‌ها و انتظارات خود را درباره‌ی تکمیل فاز آزمایشی این بلاک‌چین به اشتراک گذاشته‌اند که در ادامه بخشی از آن را می‌خوانیم: «با فعال‌سازی Shibarium Public Beta TestNet فضای‌کار اصلی تعامل بلاک‌چین قادر است تا مواردی ازقبیل شاخص‌های عملکردی، بهینه‌سازی کاربرد و تثبیت معماری را ارزیابی نماید.»

در زمان نگارش این خبر قیمت هر واحد SHIB با ۳ درصد افزایش ۲۴ ساعته معادل با ۰.۰۰۰۰۱۱۸۷ دلار و ارزش کل بازار آن ۶.۴۹ میلیارد دلار بوده است.