به گزارش پایگاه خبری اقتصاد دیجیتال، اتاق مشترک ایران و پاکستان و شرکت دروازه طلایی شـرق، دومین نمایشگاه اختصاصی ایران در کراچی پاکستان را ۲۴ تا ۲۷ دی ماه امسال برگزار می‌کنند. در این نمایشگاه که با مجوز سـازمان توسعـه تجـارت و با هدف افزایش تراز تجـاری بین دو کشـور در مـرکز نمایشــگاه هـای بین […]

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد دیجیتال،

اتاق مشترک ایران و پاکستان و شرکت دروازه طلایی شـرق، دومین نمایشگاه اختصاصی ایران در کراچی پاکستان را ۲۴ تا ۲۷ دی ماه امسال برگزار می‌کنند. در این نمایشگاه که با مجوز سـازمان توسعـه تجـارت و با هدف افزایش تراز تجـاری بین دو کشـور در مـرکز نمایشــگاه هـای بین المللی کراچی برگزار می شود، حوزه‌های نفت، گاز و پتروشیمی، صنعت آب و برق، لوازم و مصالح ساختمانی، صنایع کشاورزی و مواد غذایی، ماشین آلات و بسته بندی، لوازم خانگی، فرش، لوستر و مبلمان فعال خواهد بود.

همچنین شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و نوآور برای حضور در این نمایشگاه تا سقف ۷۰ درصد سوبسید دریافت خواهند کرد. به علاوه بر اساس آیین‌نامه مصوب اتاق ایران، حداکثر تا سقف ۵۰ درصد تسهیلات برای هزینه اجاره غرفه در این نمایشگاه به اعضای اتاق ایران تعلق خواهد گرفت.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام و حضور در این نمایشگاه می توانند از طریق این شماره‌ها اقدام کنند:

ستاد برگزاری نمایشگاه : ۰۹۱۵۳۴۱۴۵۷۳ 

دبیراتاق مشترک بازرگانی ایران و پاکستان : ۰۹۰۲۵۳۱۵۱۷۹ 

دفتر اتاق مشترک بازرگانی ایران – پاکستان : ۸۸۳۸۱۳۲۰-۰۲۱