به گزارش پایگاه خبری اقتصاد دیجیتال، بازار؛ گروه بورس: مخابرات ایران با نماد «اخابر» در دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه ۱۴۰۱، مبلغ ۵۷۴ میلیارد تومان درآمد های مربوط به فروش و ارائه خدمات داشته است. درآمد شرکت در این دوره نسبت به ماه قبل ۲ درصد کاهش داشته و نسبت به میانگین ماه […]

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد دیجیتال،

بازار؛ گروه بورس: مخابرات ایران با نماد «اخابر» در دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه ۱۴۰۱، مبلغ ۵۷۴ میلیارد تومان درآمد های مربوط به فروش و ارائه خدمات داشته است. درآمد شرکت در این دوره نسبت به ماه قبل ۲ درصد کاهش داشته و نسبت به میانگین ماه های قبل ۱ درصد افت داشته است. جمع درآمد های مربوط به فروش و ارائه خدمات شرکت در این دوره برابر با ۳۳۱۹ میلیارد تومان است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲.۹ درصد افزایش یافته است.

به تازگی شرکت مدیریت سازمان سازه غدیر به نمایندگی از شرکت مخابرات ایران اعلام کرده در نظر دارد تعدادی از املاک خود را طی مزایده عمومی با شرایط ویژه به فروش برساند. تاکنون این شرکت توانسته از محل واگذاری املاک مبلغ ۹۱۴میلیارد تومان درآمد کسب کند، در حالی که خالص ارزش دفتری دارایی انتقالی این املاک حدود ۴ میلیارد تومان بوده است.