به گزارش پایگاه خبری اقتصاد دیجیتال، امیر مقدم در گفت و گو با خبرنگار بازار اظهار داشت: ارزش تولیدات منطقه آزاد چابهار در ۶ماهه اول امسال یک میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۸ درصد رشد نشان می دهد. مدیر عامل منطقه آزاد چابهار گفت: در منطقه آزاد […]

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد دیجیتال،

امیر مقدم در گفت و گو با خبرنگار بازار اظهار داشت: ارزش تولیدات منطقه آزاد چابهار در ۶ماهه اول امسال یک میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۸ درصد رشد نشان می دهد.

مدیر عامل منطقه آزاد چابهار گفت: در منطقه آزاد چابهار ۸۳ واحد صنعتی فعال وجود دارد.

مقدم با اشاره به اینکه میزان اشتغال ایجاد شده در بخش صنعت در هفت ماهه امسال ۱۷۹ نفر بوده است، افزود: در این مدت برای ۱۱ واحد تولیدی جدید مجوز صادر شده است.

وی با اشاره به سهم اشتغال در بخش ترانزیت کالا، تصریح کرد: بر اساس آمار های معتبر به ازای هر میلیون تن ترانزیت کالا بین ۱۰ تا ۱۵ هزار فرصت شغلی مستقیم ایجاد می شود.

مدیر عامل منطقه آزاد چابهار، گفت: تولید شکر (تصفیه شکر خام)، تولید بویه صیادی، پوشاک چرمی (کاپشن و..)، تور ماهیگیری، دفترچه تحریر و قطعات شناورهای دریایی از جمله فرصتهای سرمایه گذاری در منطقه آزاد چابهار هستند و سرمایه گذاران می توانند در این بخش ورود کنند.