به گزارش پایگاه خبری اقتصاد دیجیتال، به گزارش بازار، شورای عالی فضای مجازی عصر امروز (سه‌شنبه) به ریاست سید ابراهیم رئیسی و با حضور سران قوا و دیگر اعضای حقیقی و حقوقی تشکیل جلسه داد. تهیه طرحی برای بهبود وضعیت شبکه ملی اطلاعاتدر این جلسه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره وضعیت زیرساخت‌های ارتباطی و […]

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد دیجیتال،

به گزارش بازار، شورای عالی فضای مجازی عصر امروز (سه‌شنبه) به ریاست سید ابراهیم رئیسی و با حضور سران قوا و دیگر اعضای حقیقی و حقوقی تشکیل جلسه داد.

تهیه طرحی برای بهبود وضعیت شبکه ملی اطلاعاتدر این جلسه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره وضعیت زیرساخت‌های ارتباطی و ترافیکی شبکه ملی اطلاعات گزارشی ارائه کرد. پس از بحث و بررسی در این‌باره، مقرر شد به منظور بهبود وضعیت موجود طرحی به مرکز ملی فضای مجازی ارائه و از سوی اعضای حقیقی مورد بررسی قرار گیرد و سپس برای بررسی و تصویب نهایی به نشست شورای عالی فضای مجازی ارائه شود.

رئیس جمهور در این جلسه بر ضرورت پیشبرد هر چه سریع‌تر اهداف شبکه ملی اطلاعات تأکید کرد و گفت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در هر جلسه گزارش پیشرفت کارهای شبکه ملی اطلاعات را به شورای عالی ارائه کند.